MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 14314187
nr 1431 4187
Garderobsskåp
Empirestil. Bredd: 125, djup: 60 cm, höjd: 220 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:48:26
12/11 17:12:08
2.000 kr
15/11 14:21:18